MÖBLER / Bord / Serveringsvagn 14577173

nr 1457 7173

Serveringsvagn

Med kakelplattor. Längd: 80 cm. Djup: 50 cm, höjd: 65 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 28 mars 2022
kl 18:12:29

28/3 17:49:46 1      Vinnande bud